Vasario 8-oji – Pasaulinė maldos ir apmąstymo apie prekybą žmonėmis diena. Lietuvos CARITO prevencinis renginys (NE)ŽINAU, KAS YRA PREKYBA ŽMONĖMIS (tiesioginė transliacija)
Paskelbta: 2021-02-05 09:21:29

Vasario 8-oji – PASAULINĖ MALDOS IR APMĄSTYMO APIE PREKYBĄ ŽMONĖMIS DIENA.

Lietuvos CARITAS, artėjant šiai dienai, primena, jog prekyba žmonėmis vyksta. Tai yra didžiausias šiuolaikinės modernios visuomenės skaudulys. Mūsų vaikai, draugai, pažįstami ir nepažįstami žmonės, sesės, broliai, kaimynai gali būti įtraukti ir yra įtraukiami šiandien į modernios vergovės, kitaip tariant prekybos žmonėmis-išnaudojimo voratinklius.

2015 m. popiežius Pranciškus vasario 8 d. paskelbė kaip Pasaulinę maldos ir apmąstymo apie prekybą žmonėmis dieną. Popiežius šiuolaikinės vergovės reiškiniui skiria didelį dėmesį, pabrėždamas būtinybę, viena vertus, pripažinti, kad vergovė egzistuoja naujais pavidalais ir yra įtraukusi milijonus asmenų, iš kitos pusės, nelikti abejingiems ir neveikliems. Su popiežiaus paraginimu 2014 m. įsteigta tarptautinė šv. Mortos grupė, vienijanti Bažnyčios ir teisėsaugos iniciatyvas kovai prieš prekybą žmonėmis visame pasaulyje.

Vasario 8 d. Lietuvos CARITAS kartu su Šv. Mortos grupe kviečia į prevencinį renginį (NE)ŽINAU, KAS YRA PREKYBA ŽMONĖMIS

Registracijos nėra, renginys atviras ir nuotolinis, vyks tiesioginė transliacija.
14:30-17:30 val.
18:00-18:45 val. Šv. Mišios

Lietuvos CARITO pranešimą plačiau, visą programą ir transliacijos nuorodas kviečiame žr. caritas.lt 


 

Ganytojo žodis

Leidžiamės į misiją, leidžiamės į pokalbį. Popiežius Pranciškus kviečia mus kreiptis į Šventąją Dvasią, kad Ji dovanotų mums įžvalgą ir išmintį, ką turėtume daryti, tai yra pasikalbėti tarpusavyje, šeimose, parapijose, bendruomenėse, organizacijose, darbovietėse, vyskupijose, visoje Bažnyčioje pasaulyje apie Viešpaties valią mūsų laikų žmonėms, Evangelijos džiaugsmo skelbimo būdus šiandienos pasauliui.

Arkivyskupo Kęstučio Kėvalo herbas
+ Kęstutis KĖVALAS

Liturginis kalendorius

Pamaldos

Kauno arkivyskupijos II sinodas

Šiluva

Parama

Svečių namai

Šv. Kazimiero knygynas Kaune