Jaunimui: vasaros stovykla ESI VERTAS DAUGIAU (liepos 19–25 d., vyksta registracija)
Paskelbta: 2021-05-14 17:38:47

PLAKATAS PDFJPG

Liepos 19–25 d. Kauno arkivyskupijos Jaunimo centras 8-ąjį kartą organizuoja katalikišką vasaros stovyklą jaunimui „Esi vertas daugiau“, kurios programoje – kūrybinės dirbtuvės, malda, sportas, teminiai vakarai, žygiai, susitikimai su įdomiais žmonėmis.

Dalyvių amžius: 13–17 m. (grupės skirstomos pagal amžių). Stovykla vyks Zalensų sodyboje (Vilkijos sen., apie 50 km nuo Kauno, www.zalensai.lt). Sodyba yra ant Dubysos kranto, kambariai su patogumais.

Reikalinga išankstinė registracija.

Kaip registruotis ir dalyvauti stovykloje arba tapti jos savanoriais, daugiau informacijos www.kajc.lt,  el. p. info@kajc.lt arba tel. 8 687 982 65.

Ganytojo žodis

Leidžiamės į misiją, leidžiamės į pokalbį. Popiežius Pranciškus kviečia mus kreiptis į Šventąją Dvasią, kad Ji dovanotų mums įžvalgą ir išmintį, ką turėtume daryti, tai yra pasikalbėti tarpusavyje, šeimose, parapijose, bendruomenėse, organizacijose, darbovietėse, vyskupijose, visoje Bažnyčioje pasaulyje apie Viešpaties valią mūsų laikų žmonėms, Evangelijos džiaugsmo skelbimo būdus šiandienos pasauliui.

Arkivyskupo Kęstučio Kėvalo herbas
+ Kęstutis KĖVALAS

Liturginis kalendorius

Pamaldos

Kauno arkivyskupijos II sinodas

Šiluva

Parama

Svečių namai

Šv. Kazimiero knygynas Kaune