Kardinolas Sigitas Tamkevičius SJ svetingai pasitiktas Romoje! (2020 01 25)
Paskelbta: 2020-01-25 23:23:38

Sausio 25 d. iškilmingo įžengimo į Romos vyskupijos Šv. Angelės Meriči parapiją išvakarėse kardinolas Sigitas Tamkevičius SJ dalyvavo parapijos organizuotame sakralinės muzikos koncerte. Kardinolą lydėjo Kauno arkivyskupijos apaštalinis administratorius  vyskupas Algirdas Jurevičius, Kauno kunigų seminarijos rektorius kun. Ramūnas Norkus bei būrelis Romoje gyvenančių lietuvių. Kardinolas su palyda buvo priimtas kaip garbės svečias.

Romos jaunimo styginių orkestras bei mišrusis choras su solistais atliko kompozitorių A. Corelli, G. F. Hendelio bei A. Vivaldi kūrinius.

Po koncerto kardinolas bendravo su parapijiečiais, nuolankiai pildė parapijiečių pageidavimus kartu nusifotografuoti, o parapijos klebonas kun. Danilo Spagnoletti pakvietė žmones gausiai dalyvauti kardinolo įžengimo į titulinę parapiją iškilmėse.

Mums būtina artimai pažinti Šventąjį Raštą ir Prisikėlusįjį, kuris niekuomet nepaliauja dalijęsis žodžiu ir duona tikinčiųjų bendruomenėje. Todėl būtina nuolat puoselėti Šventojo Rašto pažinimą, antraip mūsų širdys liks šaltos, o akys užmerktos, kaip būna, kai mus ištinka įvairių formų aklumas.

Iš popiežiaus PRANCIŠKAUS laiško APERUIT ILLIS Dievo Žodžio sekmadieniui