Malda ir miesto bažnyčių varpais pradėsime švęsti Kauno – 2022 m. Europos kultūros sostinės metus (2022 01 22)
Paskelbta: 2022-01-13 18:57:55

Nuotrauka – Kristaus Prisikėlimo bazilikos

Kauno arkivyskupas metropolitas Kęstutis Kėvalas sausio 22-ąją – pradedant švęsti Kauno – 2022 m. Europos kultūros sostinės metus – Kristaus Prisikėlimo bazilikoje 18 val. vadovaus šv. Mišioms. Iškilmingos liturgijos metu melsimės už Kauną ir jo krašto žmones, dėkodami Dievui už mūsų miestą bei visą Europą, prisimindami ir krikščioniškąsias jos šaknis.

Iškart po atidarymo ceremonijos prie „Žalgirio“ arenos (kuri nuo 19.30 val. bus tiesiogiai transliuojama per LRT), simboliniu metu, rezonuojančiu su Europos kultūros sostinės titulo metais Kaune – 20.22 val. ims gausti visų Kauno bažnyčių varpai. Tai bus lyg priminimas apie Europos kultūros krikščioniškąsias šaknis ir sykiu vieningas kvietimas dalyvauti kultūrinėse veiklose, švęsti istorinius Kaunui bei visai Lietuvai metus. 

Nuo 20.30 val. iki 23.00 val. Kristaus Prisikėlimo bazilikoje vyks gyva šviesos ir chorinės muzikos instaliacija „Šauklys“.

Kauno arkivyskupijos Informacijos tarnyba

Ganytojo žodis

Leidžiamės į misiją, leidžiamės į pokalbį. Popiežius Pranciškus kviečia mus kreiptis į Šventąją Dvasią, kad Ji dovanotų mums įžvalgą ir išmintį, ką turėtume daryti, tai yra pasikalbėti tarpusavyje, šeimose, parapijose, bendruomenėse, organizacijose, darbovietėse, vyskupijose, visoje Bažnyčioje pasaulyje apie Viešpaties valią mūsų laikų žmonėms, Evangelijos džiaugsmo skelbimo būdus šiandienos pasauliui.

Arkivyskupo Kęstučio Kėvalo herbas
+ Kęstutis KĖVALAS

Liturginis kalendorius

Pamaldos

Kauno arkivyskupijos II sinodas

Šiluva

Parama

Svečių namai

Šv. Kazimiero knygynas Kaune