Jaunuoliai krikščionišką bendrystę patyrė Tiberiados vienuolyne
Paskelbta: 2022-11-18 16:06:40

Lapkričio 11–13 d. net 62 jaunuoliai drauge su Jono Pauliaus II piligrimų centru keliavo į jaunimo savaitgalį Baltriškėse, pas Tiberiados brolius.

Kaip visada, broliai pasitiko mus su didžiuliu džiaugsmu, svetingumu ir draugyste. Klausėmės nuostabių mokymų – drauge aiškinomės, kas yra malda, Bažnyčia; klausėmės brolių pasidalijimų apie ypatingąjį Atono kalną, džiaugsmą, vyriškumą; ieškojome krikščionybės ženklų Žiedų valdovo istorijoje ir šokome žydiškus šokius.

Greta to, išgyvenome gražią bendrystę, drauge melsdamiesi, dirbdami, valgydami gardų maistą ir diskutuodami. Nekantraujame sugrįžti!

Jono Pauliaus II piligrimų centras

Kokia nuostabi ramybė apima žmogaus širdį, kai jis dovanoja sau maldos laiką ir patiria mylinčio Tėvo artumą. Visi esame Bažnyčia, pakviesta skelbti šią Gerąją Naujieną! Visi esame Mergelės Marijos bičiuliai, kviesdami savo brolius ir seseris garbinti jos Sūnų! Būkime ir mes Dievo meilės apaštalai, pasiruošę paliudyti „apie mumyse gyvenančią viltį“ (1 Pt 3, 15).

Arkivyskupo Kęstučio Kėvalo herbas
+ Kęstutis KĖVALAS