Išleistas 2016 m. katalikiškas darbo kalendorius
Paskelbta: 2016-01-21 14:38:12

Išleistas 2016 metų katalikiškas darbo kalendorius su visomis katalikiškomis šventėmis, Mišiolo ir Valandų liturgijos nuorodomis. Toks kalendorius būtų ypač tinkamas kunigams jų sielovados darbuose. Taip pat tiktų parapijose aktyviai dirbantiems žmonėms: tikybos mokytojams, katechetams, referentams, sekretoriams ir kt.

Kaina – 14 EUR (+ pašto išlaidos, jeigu būtų siunčiama paštu). Kalendoriaus formatas A5. Galima susitarti dėl pristatymo bet kur Lietuvoje.

Kreiptis į kun. Juozą Fakėjavą mob. 8-641 101 28 (Zapyškis ir Ežerėlis)

Bažnyčios g. 9, Zapyškis, LT-53417 Kauno r.

Šventasis Tėvas PRANCIŠKUS (Airijoje) nurodė, kad svarbus yra kasdienis pavyzdys, kurį duoda Viešpatį mylintys ir jo Žodžiu pasitikintys tėvai. Jis dar kartą paragino šeimas melstis namuose, kalbėti apie gerus ir šventus dalykus, priimti Motiną Mariją į savo šeimos gyvenimą, kartu švęsti krikščioniškas šventes, solidariai padėti kenčiantiems žmonėms, nustumtiems į visuomenės gyvenimo paribius.

2018 – Trakų Dievo Motinos Lietuvos Globėjos metai