Išleistas 2016 m. katalikiškas darbo kalendorius
Paskelbta: 2016-01-21 14:38:12

Išleistas 2016 metų katalikiškas darbo kalendorius su visomis katalikiškomis šventėmis, Mišiolo ir Valandų liturgijos nuorodomis. Toks kalendorius būtų ypač tinkamas kunigams jų sielovados darbuose. Taip pat tiktų parapijose aktyviai dirbantiems žmonėms: tikybos mokytojams, katechetams, referentams, sekretoriams ir kt.

Kaina – 14 EUR (+ pašto išlaidos, jeigu būtų siunčiama paštu). Kalendoriaus formatas A5. Galima susitarti dėl pristatymo bet kur Lietuvoje.

Kreiptis į kun. Juozą Fakėjavą mob. 8-641 101 28 (Zapyškis ir Ežerėlis)

Bažnyčios g. 9, Zapyškis, LT-53417 Kauno r.

ŠVENTUMAS yra keliaujančiųjų savybė. Kai žvelgiame į tuos, kurių šventumą Bažnyčia yra oficialiai pripažinusi, matome galutinį vaizdą, užfiksuotą per jų gimimą dangui. Bet kol jie gyveno – nė vieną akimirką nebūtų pasakę: jau viską pasiekiau, viskas tobula <...>. Tad nebijokime, kad dar nesame pasiekę – kelias atviras.