KAJC: orientavimosi varžybos jaunimui Kaune (2016 05 10)
Paskelbta: 2016-05-20 09:39:57

Orientavimo varžybos – šiomis dienomis vis labiau populiarėjanti jaunimo pramoga visoje Lietuvoje. Gegužės 10 d. šias varžybas suorganizavo arkivyskupijos Jaunimo centras, pakvietęs jaunimą į renginį „KAJC : Ieškokite ir rasite (Mt 7, 7)“. Į jas užsiregistravo 11 komandų iš įvairių Kauno miesto parapijų ir jaunimo grupelių.

Varžybas pradėjome bendra malda ir giesme, po to komandos, sugalvojusios savo pavadinimą, išbėgo į gatves ieškoti reikiamų punktų pagal pateiktas užuominas. Komandų laukė 12 punktų – tiek, kiek yra apaštalų; dalyviai galėjo gauti papildomą tašką atspėję, į kurio apaštalo punktą atbėgo, atsakydami į klausimus. Užduotys punktuose laukė pačios įvairiausios – nuo aktyvių, pareikalavusių fizinių jėgų, iki kūrybinių ar loginių užduočių, kuriose dalyviai turėjo pademonstruoti savo komandos vienybę ir kūrybiškumą.

Užduotis paaiškinti ir įveikti padėjo arkivyskupijos Jaunimo centro savanorių komanda, kurie sau paskirtuose punktuose budėjo ir laukė atbėgančių dalyvių. Po daugiau nei dviejų valandų bėgiojimo senamiesčio gatvėmis komandos grįžo į Jaunimo centrą, kur įvyko ilgai laukti apdovanojimai. Puiki nuotaka tęsėsi toliau – dalyviai nenorėjo skirstytis namo, todėl persikėlė į šokių aikštelę ir, skambant geriausioms dainoms, visi kartu šoko ir linksminosi.

Lygiai po mėnesio – BIRŽELIO 10 d. visą arkivyskupijos jaunimą kviečiame į šventę Santakos parke, skirtą Kauno arkivyskupijos 90-ajam jubiliejui paminėti.

Kauno arkivyskupijos Jaunimo centro informacija

Ganytojo žodis

Šventasis Tėvas PRANCIŠKUS (Airijoje) nurodė, kad svarbus yra kasdienis pavyzdys, kurį duoda Viešpatį mylintys ir jo Žodžiu pasitikintys tėvai. Jis dar kartą paragino šeimas melstis namuose, kalbėti apie gerus ir šventus dalykus, priimti Motiną Mariją į savo šeimos gyvenimą, kartu švęsti krikščioniškas šventes, solidariai padėti kenčiantiems žmonėms, nustumtiems į visuomenės gyvenimo paribius.

 Arkivysk. L. Virbalo herbas+ Lionginas VIRBALAS SJ

Liturginis kalendorius

Pamaldos

2018 – Trakų Dievo Motinos Lietuvos Globėjos metai

Kauno arkivyskupijos II sinodas

Šiluva

Parama

Svečių namai

Šv. Kazimiero knygynas Kaune