Kunigų skyrimai
Paskelbta: 2016-08-19 11:49:01

Kun. Juozas ČIČIRKA atleistas iš Viduklės Šv. Kryžiaus parapijos rezidento pareigų ir paskirtas Jonavos Šv. apaštalo Jokūbo parapijos vikaru su teise laiminti santuokas.

Kun. Mindaugas SMETONIS atleistas iš Jonavos Šv. apaštalo Jokūbo parapijos vikaro pareigų ir jam leista išvykti pastoracinio darbo į Vilkaviškio vyskupiją vienų metų laikotarpiui be teisės būti inkardinuotam Vilkaviškio vyskupijoje.

Mons. Augustinas PAULAUSKAS paskirtas Kauno arkivyskupo delegatu tiriant nepilnamečių seksualinio išnaudojimo tyrimo atvejus.

T. Aldonas GUDAITIS SJ atleistas iš Kauno Šv. Pranciškaus Ksavero (jėzuitų) bažnyčios rektoriaus pareigų, o naujuoju rektoriumi paskirtas t. Antanas GRAŽULIS SJ.

Kauno arkivyskupijos Informacijos tarnyba

ŠVENTUMAS yra keliaujančiųjų savybė. Kai žvelgiame į tuos, kurių šventumą Bažnyčia yra oficialiai pripažinusi, matome galutinį vaizdą, užfiksuotą per jų gimimą dangui. Bet kol jie gyveno – nė vieną akimirką nebūtų pasakę: jau viską pasiekiau, viskas tobula <...>. Tad nebijokime, kad dar nesame pasiekę – kelias atviras.