Kunigų skyrimai
Paskelbta: 2016-08-19 11:49:01

Kun. Juozas ČIČIRKA atleistas iš Viduklės Šv. Kryžiaus parapijos rezidento pareigų ir paskirtas Jonavos Šv. apaštalo Jokūbo parapijos vikaru su teise laiminti santuokas.

Kun. Mindaugas SMETONIS atleistas iš Jonavos Šv. apaštalo Jokūbo parapijos vikaro pareigų ir jam leista išvykti pastoracinio darbo į Vilkaviškio vyskupiją vienų metų laikotarpiui be teisės būti inkardinuotam Vilkaviškio vyskupijoje.

Mons. Augustinas PAULAUSKAS paskirtas Kauno arkivyskupo delegatu tiriant nepilnamečių seksualinio išnaudojimo tyrimo atvejus.

T. Aldonas GUDAITIS SJ atleistas iš Kauno Šv. Pranciškaus Ksavero (jėzuitų) bažnyčios rektoriaus pareigų, o naujuoju rektoriumi paskirtas t. Antanas GRAŽULIS SJ.

Kauno arkivyskupijos Informacijos tarnyba

Šventasis Tėvas PRANCIŠKUS (Airijoje) nurodė, kad svarbus yra kasdienis pavyzdys, kurį duoda Viešpatį mylintys ir jo Žodžiu pasitikintys tėvai. Jis dar kartą paragino šeimas melstis namuose, kalbėti apie gerus ir šventus dalykus, priimti Motiną Mariją į savo šeimos gyvenimą, kartu švęsti krikščioniškas šventes, solidariai padėti kenčiantiems žmonėms, nustumtiems į visuomenės gyvenimo paribius.

2018 – Trakų Dievo Motinos Lietuvos Globėjos metai