Vasaros metu – vėlyvosios sekmadienio šv. Mišios Kaune
Paskelbta: 2017-06-05 16:27:34

Vasaros metu šv. Pranciškaus Ksavero (jėzuitų) bažnyčioje (Rotušės a. 8) rengiamos dar vienos sekmadienio šv. Mišios. Jų pradžia – 20 val.

Šios vėlyvo vakaro šv. Mišios Jėzuitų bažnyčioje skiriamos tiems, kurie išvyksta iš miesto, sekmadienį praleidžia gamtoje ar ten, kur nėra galimybės dalyvauti sekmadienio pamaldose.

Maloniai kviečiame ir laukiame!

Kauno arkivyskupijos Informacijos tarnyba

Šventasis Tėvas PRANCIŠKUS (Airijoje) nurodė, kad svarbus yra kasdienis pavyzdys, kurį duoda Viešpatį mylintys ir jo Žodžiu pasitikintys tėvai. Jis dar kartą paragino šeimas melstis namuose, kalbėti apie gerus ir šventus dalykus, priimti Motiną Mariją į savo šeimos gyvenimą, kartu švęsti krikščioniškas šventes, solidariai padėti kenčiantiems žmonėms, nustumtiems į visuomenės gyvenimo paribius.

2018 – Trakų Dievo Motinos Lietuvos Globėjos metai