Adventinis vakaras Jono Pauliaus II piligrimų centre (2014 12 10)
Paskelbta: 2014-12-11 18:09:22

Gruodžio 10 dieną Jono Pauliaus II piligrimų centre vyko adventinis vakaras su tradicinėmis advento dainomis ir giesmėmis bei pasidalijimais apie išgyventus adventus. Vakarą pradėję šv. Mišiomis Kauno arkikatedroje bazilikoke, vėliau persikėlėme į Piligrimų centrą arkikatedros parapijos namuose, kur visi kartu (vakaras buvo labai jaunatviškas – dalyvavo daug jaunų žmonių) susimąstėme apie laukimą dainuodami ir giedodami adventinius kūrinius ir klausydami vakaro viešnios – Marijos radijo savanorės Genutės Ulevičienės pasakojimų ir pasidalijimų savo patirtimi.

 

Šis jaukus vakaras dar labiau padėjo suprasti, ko iš tiesų laukiame šiuo laiku ir kad laukti galima nenusiminus, bet susimąsčius ir džiaugsmingomis širdimis.

Vaizdo įrašą žr. >>

Jono Pauliaus II piligrimų centro informacija

Ganytojo žodis

Savo gyvenime turime „pataikyti“ į Dievo mintį, paklusti Jo nustatytai tvarkai, sėstis būriais savo bendruomenėmis ir klausytis Jo žodžio bei maitintis Eucharistija. Tai mūsų gyvenimo tikslas ir laimė, tai išmintis, kurią dovanoja Dievo žodis. Priimkime ją ir branginkime, laisvinkime savo širdį Jo malonei.

Arkivyskupo Kęstučio Kėvalo herbas
+ Kęstutis KĖVALAS

Liturginis kalendorius

Pamaldos

Kauno arkivyskupijos II sinodas

Šiluva

Parama

Svečių namai

Šv. Kazimiero knygynas Kaune