Jaunimo kūrybos vakare iš namų – galimybė paremti Vaikų dienos centrus vienijantis su „Šviesos žemėlapio“ akcija (2020 05 05)
Paskelbta: 2020-05-03 21:40:04

Kauno arkivyskupijos Jaunimo centro (KAJC)  komanda garsiai sako: laikas sutrukdyti užsitęsusią karantinišką kasdienybę! Mainome ją į jaukų, kūrybos kupiną vakarą! 

Gegužės 5 d. į jaunimo kasdienybę skrieja ypatingas koncertas – KAJC KŪRYBOS VAKARAS, vienijantis su akcija „Šviesos žemėlapis“.

Vakarėlio pradžia 19 val., jį galėsime tiesiogiai matyti feisbuke>> bei Katalikų medijų centro jutubo kanalu>>

 

Interneto ryšys nukels į ypatingų svečių namus. Praradus mylimos grupės koncertą ar vėlesniam laikui atidėjus laukto spektaklio premjerą – tai kvietimas dalyvauti vakarėlyje namuose. Vakarėlio idėją palaiko ir savo talentus dovanoja Linas Adomaitis, sesės Krasauskaitės, grupės „Kūjeliai“ narys Julius Vaicenavičius, Milėja Stankevičiūtė, improvizacijų teatras „Impro 241“, Gediminas Ivaškevičius, Modestas Petrikas ir kt. Kaune gražūs dalykai vyksta ne tik kiemuose.

Koncerto metu žiūrovai bus kviečiami prisidėti prie „Šviesos žemėlapio“ malda arba pinigine auka. Paaukoti pinigai bus skiriami Vaikų dienos centrams paremti. Svarbiausia žinia – koncerte vietų skaičius neribotas!

 Kauno arkivyskupijos Jaunimo centro informacija

Ganytojo žodis

Bažnyčia kaip visuotinis Dievo meilės sakramentas pasauliui tęsia Jėzaus misiją istorijoje ir siunčia mus visur, kad per mūsų tikėjimo liudijimą ir Evangelijos skelbimą Dievas galėtų ir toliau rodyti savo meilę, paliesti ir perkeisti širdis, protus, kūnus, visuomenes ir kultūras kiekvienoje vietoje ir kiekvienu laiku.

Iš popiežiaus Pranciškaus Žinios Misijų sekmadieniui

Liturginis kalendorius

Pamaldos

Kauno arkivyskupijos II sinodas

Šiluva

Parama

Svečių namai

Šv. Kazimiero knygynas Kaune