Trečiadienio pokalbis jaunimui – apie savanorystę (2020 05 13)
Paskelbta: 2020-05-14 14:55:03

Kauno arkivyskupijoje dažnai sutinkama „Pažink save“ komanda ir jos koordinatorius Martynas Asakavičius – kantrios ir drąsios savanorystės pavyzdys. Todėl, trokšdami kalbėtis apie savanorystę, išgirsti tikrų patarimų tarnauti trokštantiems jaunuoliams, į tradicinį  terčiadienio susitikimą jaunimui pasikvietėme būtent Martyną.

Martyno feisbuke vis sutikdavome frazę „kritiškai mąstyti“. O juk būna, kad galvą pametame dėl pirmos „melagiena“. O kartais ištinka nežinomybė – kaip išsirinkti, kur link kreipti savo gyvenimą? Karjera?! Ateitis? O kaip? Kodėl kaimynai sako, kad savanorystė yra laiko švaistymas? O draugai, priešingai, kad tai – pirmasis žingsnis link kažko gražaus?

Perdavėme Martynui visus klausimus ir išgirdome: „Malda visus liūdesius konvertuoja į ramybę.“

Kauno arkivyskupijos Jaunimo centro informacija

Ganytojo žodis

Leidžiamės į misiją, leidžiamės į pokalbį. Popiežius Pranciškus kviečia mus kreiptis į Šventąją Dvasią, kad Ji dovanotų mums įžvalgą ir išmintį, ką turėtume daryti, tai yra pasikalbėti tarpusavyje, šeimose, parapijose, bendruomenėse, organizacijose, darbovietėse, vyskupijose, visoje Bažnyčioje pasaulyje apie Viešpaties valią mūsų laikų žmonėms, Evangelijos džiaugsmo skelbimo būdus šiandienos pasauliui.

Arkivyskupo Kęstučio Kėvalo herbas
+ Kęstutis KĖVALAS

Liturginis kalendorius

Pamaldos

Kauno arkivyskupijos II sinodas

Šiluva

Parama

Svečių namai

Šv. Kazimiero knygynas Kaune