Projekto „Muziejų naktis“ renginys Paberžėje (2014 05 16)
Paskelbta: 2014-05-20 13:57:07

Gegužės 16 d. Paberžės bažnyčioje ir 1863 metų sukilimo muziejuje vyko projekto „Muziejų naktis“ renginys „Ištikimybė“.

17 val. šv. Mišias Paberžės Švč. Mergelės Marijos Apsilankymo bažnyčioje aukojo kun.  dr. Vilius Sikorskas ir kun. Skaidrius Kandratavičius. Joms pasibaigus  muziejuje vyko kultūrinis renginys, kuriame dalyvavo M. K. Čiurlionio kvartetas, Asta Krikščiūnaitė (sopranas), Vytautas Rumšas (aktorius). Programoje – buvo skaitoma Rainerio Marijos Rilkės poezija, Tėvo Stanislovo proza, lietuvių poetų kūryba, lietuvių ir užsienio kompozitorių muzika styginių kvartetui ir vokaliniai opusai.

Bažnyčioje ir muziejuje vykusiame renginyje  dalyvavo daug meno gerbėjų. Tuo pat metu Paberžėje vyko labdaros-paramos fondo Viltis-Vikonda vaikų stovykla bei AA stovykla.

 Kiti  renginiai t. Stanislovui OFM Cap. atminti Paberžėje >>

 

Kun. Skaidriaus Kandratavičiaus informacija

 

Ganytojo žodis

Šventasis Tėvas PRANCIŠKUS (Airijoje) nurodė, kad svarbus yra kasdienis pavyzdys, kurį duoda Viešpatį mylintys ir jo Žodžiu pasitikintys tėvai. Jis dar kartą paragino šeimas melstis namuose, kalbėti apie gerus ir šventus dalykus, priimti Motiną Mariją į savo šeimos gyvenimą, kartu švęsti krikščioniškas šventes, solidariai padėti kenčiantiems žmonėms, nustumtiems į visuomenės gyvenimo paribius.

 Arkivysk. L. Virbalo herbas+ Lionginas VIRBALAS SJ

Liturginis kalendorius

Pamaldos

2018 – Trakų Dievo Motinos Lietuvos Globėjos metai

Kauno arkivyskupijos II sinodas

Šiluva

Parama

Svečių namai

Šv. Kazimiero knygynas Kaune