Trijų Karalių šventė Šv. Juozapo (Vilijampolės) parapijos vaikams
Paskelbta: 2018-01-08 13:04:50

Sausio 7 d. minint Trijų Karalių šventę, Vilijampolės parapijos Carito moterys suorganizavo šventinį rytmetį sunkiau gyvenančių šeimų vaikams. Prie vaišių stalo susirinko gausus būrelis vaikučių. Bendra malda šventę pradėjo vikaras kun. Benas Audrius Martusevičius. Pasisotinę vaikučiai smagiai dainavo daineles, deklamavo eilėraščius ir linksmai šoko ratelius, kartu su Vilijampolės parapijos jaunimo choro vargonininke Naira Dirsiene ir jaunimo vadove Ugne Dirsyte. Šventei baigiantis Carito pirmininkė Albina Kavaliauskienė padėkojo parapijos klebonui kun. Jonui Bujokui už visapusišką palaikymą ir paramą. Taip pat visiems šventės dalyviams už nuotaikingą buvimą kartu, gerą nuotaiką ir išdalino vaikučiams dovanėles. Kaip gera pajausti, kad vaikučių širdelėse gerumas turi atgarsį.

Vilijampolės parapijos informacija

Kalbant apie arkivyskupijos bendruomenę, galime pasilikti tik prie žemiškų faktų: ką veikėme, darėme, bet šis vaizdas būtų nepilnas. Gera, kad susirenkame žvelgti į JĖZŲ, pirmiausia Mišiose, – save atiduodantį, mus stiprinantį, maitinantį, ir svarbu, kad šio žvilgsnio ir ryšio nepamestume.

Iš simpoziumo Mišių homilijos

2018 – Trakų Dievo Motinos Lietuvos Globėjos metai