Popietė su „Gyvųjų akmenų‘ bendruomenės nariais Domeikavos bažnyčioje (2019 03 10)
Paskelbta: 2019-03-12 12:09:44

Pirmąjį gavėnios sekmadienį Domeikavos parapijoje svečiavosi „Gyvųjų akmenų“ bendruomenės nariai. Sutvirtinimo sakramentui besirengiantis jaunimas klausė svečių tikėjimo liudijimų, mokėsi Viešpatį šlovinančių giesmių. Rūta Šalaševičienė pasidalijo įžvalgomis, kodėl gyvenimo kelionėje svarbu nuolat atsigręžti į Jėzų – skirti laiko Šventojo Rašto pažinimui, asmeninei maldai, dalyvauti parapijos bendruomenės gyvenime.

Jauni sutuoktiniai Donatas ir Jūratė Šmieliai su Santuokos sakramentui besirengiančiais jaunuoliais diskutavo apie buvimo su kitu ir dėl kito prasmę bei linksmai pasakojo apie patirtus išbandymus gyvenat poroje. Vėliau su popietės dalyviais „Gyvųjų akmenų“ bendruomenės nariai meldėsi užtarimo malda. Dėkojame „Gyvųjų akmenų“ bendruomenei už prasmingas bendrystės pamokas.

Domeikavos parapijos informacija

Ganytojo žodis

Noriu pasiūlyti visiems iš naujo atrasti, kaip gražu melstis Rožinio malda namie. Galima tai daryti drauge arba vienam; nuspręskite pagal situaciją, įvertindami abi galimybes. Tačiau kiekvienu atveju yra viena paslaptis, kaip tai padaryti: paprastumas.

Iš popiežiaus PRANCIŠKAUS laiško

Liturginis kalendorius

Pamaldos

Kauno arkivyskupijos II sinodas

Šiluva

Parama

Svečių namai

Šv. Kazimiero knygynas Kaune