į pirmą puslapį
Kurija, institucijos, centrai ir tarnybos

Katalikų interneto tarnyba

KIT logo
Papilio g. 5 (II aukštas)
44275 Kaunas
Tel. (37) 32 01 21, mob. 8 684 09 029
El. p.
www.kit.lt

Direktorė – Dalė ŠMERAUSKAITĖ, mob. 8 615 14 072, el.p. ,

Programuotojas sistemininkas – Rolandas JUODŽBALIS

Apie Tarnybą

Pradėjo gyvuoti 1997 m. kaip Lietuvos Katalikų Bažnyčios informacijos centro (LKBIC) interneto projektas. 1998 m. metais tapo Kauno arkivyskupijos viešąja įstaiga, kurios uždavinys – pagelbėti Katalikų Bažnyčios Lietuvoje reprezentacijai ir misijai internete bei Kauno arkivyskupijos institucijų komunikacijai interneto priemonėmis.

Darbai
  1. Rūpinasi Kauno arkivyskupijos institucijų bei kitų Bažnyčios įstaigų, įsikūrusių Kauno senamiestyje, interneto ryšiu.
  2. Sukūrė, prižiūri ir plėtoja oficialiąją Katalikų Bažnyčios Lietuvoje interneto svetainę www.katalikai.lt (buvusi www.lcn.lt), administruoja su ja susijusias naujienų konferencijas ([koinonia] ir pan.) ir el. paštą. Katalikų Bažnyčios Lietuvoje interneto svetainėje lietuvių kalba pateikta per 100 Šventojo Sosto dokumentų, informuojama arba pateikiamos nuorodos apie Lietuvos ir užsienio bažnytinio gyvenimo įvykius, siūlomi kasdieniai liturginiai Šventojo Rašto skaitiniai, taip pat daug kitokios su Bažnyčia susijusios informacijos.
  3. Sukūrė ir administruoja www.katekizmas.lt, www.biblija.lt, www.piligrimukelias.lt
  4. Sukūrė ir administruoja kitas katalikų svetaines (esant reikalui vykdo arba palydi informacinį aptarnavimą), pvz.:

5. Kuria bei administruoja arba talpina bažnytinių ir katalikų organizacijų internetines svetaines.
  6. Katalikų institucijoms ir krikščioniškoms organizacijoms pagelbsti pradėti ir plėtoti savo reprezentaciją, misiją bei tarpusavio komunikaciją interneto priemonėmis.
  7. Leidžia kai kuriuos Bažnyčios dokumentus ir su vykdomais katalikų informacijos bei reprezentacijos projektais susijusius leidinius.