ĮVYKIAI:
Visuotinės Bažnyčios, Lietuvos, dalyvauja vyskupas, arkivyskupijos, tarnybos, centro, grupės.

2015 m. gegužės 1 d., penktadienis

Piligriminė kelionė dviračiais iš Kauno į Šiluvą
KUR: Kaunas

Šeštą kartą Kauno arkivyskupijos Jono Pauliaus II piligrimų centras kviečia vykti į piligriminę kelionę dviračiais iš Kauno į Šiluvą. Ši kelionė kasmet rengiama gegužės mėnesį kviečiant jaunuolius atrasti Rožinio maldos galią ir grožį. Jaunas žmogus nori melstis Rožinio maldą, tik jam reikia tinkamo būdo. Kelias prasideda Eucharistijos šventimu Kauno arkikatedroje, keliaudami piligrimai sustoja prie bažnyčių ir meldžiasi Rožinį.

Planuojamas kelionės maršrutas: Kauno senamiestis, Marvelės gatvė, kelias A6, kelias 140 - pro LŽŪU, pro Kačerginę, Zapyškis, prie Mikytų keliamės keltu per Nemuną į Vilkiją, Vilkija, Čekiškė, Ariogala, Betygala, Žaiginys, Šiluva.

Dviračių žygis

Gegužės 1 d.

9 val. šv. Mišios arkikatedroje bazilikoje.

10 val. Išvykimas. Sustojimai prie pakeliui esančių bažnyčių. Rožinio malda.

21 val. Vakarienė Šiluvoje, Šv. Jono Pauliaus II namuose. Nakvynė parapijos namuose.

Gegužės 2 d.

10 val. šv. Mišios Šiluvos Švč. Mergelės Marijos Gimimo bazilikoje.

12 val. Išvykimas namo.

Grįžtama mikroautobusu. Dviračiai bus parvežti.

Registracija: piligrimu.centras@gmail.com arba mob. 8 686 152 25.

Daugiau informacijos prisegtuke-atmintinėje arba www.piligrimyste.lt

Žr. 2014 m. žygio dviračiais vaizdo įrašą >>