ĮVYKIAI:
Visuotinės Bažnyčios, Lietuvos, dalyvauja vyskupas, arkivyskupijos, tarnybos, centro, grupės.

2016 m. balandžio 22 d., penktadienis

Prasideda mokymai MALDOS GRUPIŲ VADOVAMS „Kaip meldžiamės, taip ir gyvename“ (pakeista vieta!)
KUR: Kaunas

Kauno arkivyskupijos kurija tęsia mokymų ciklą „Bažnyčios misijos džiaugsmai ir iššūkiai“ parapijų zakristijonams, vargonininkams, referentams, maldos grupių vadovams. žr. išsamiau >>

I seminaras maldos grupių vadovams „Maldos grupės identitetas“ vyks balandžio 22 dieną (penktadienį) nuo 16 iki 20 val. Svečių namuose „Domus pacis“, III salėje (Papilio g. 9, Kaunas). Kalbės: arkivysk. Lionginas Virbalas, ses. Alma Vabuolaitė FDCJ, Vaida Spangelevičiūtė-Kneižienė.

II seminaras „Maldos grupės vadovas: kompetencijos ir vaidmuo“

II dienų rekolekcijos tema „Gyventi kaip pirmoji krikščionių bendruomenė – realybė ar utopija?“

Kitų susitikimų datos bus suderintos balandžio 22 d. susitikime. Svarbu tęstinumas, registracija ir informacija iki balandžio 15 dienos el. paštu kn.renginiai@gmail.com ir tel. 8 673 223 46

Informaciją apie visus seminarus, jų vedėjus, temas, registraciją žr. čia >>