ĮVYKIAI:
Visuotinės Bažnyčios, Lietuvos, dalyvauja vyskupas, arkivyskupijos, tarnybos, centro, grupės.

2017 m. balandžio 23 d., sekmadienis

Malda už armėnų tautos genocido aukas Kauno arkikatedroje
KUR: Kaunas

Armėnų tautos genocido 102 metinėms paminėti 18 val. šv. Mišiose Kauno arkikatedroje bazilikoje melsimės už armėnų tautą ir jos 1915 m. genocido aukas.

Eucharistijos liturgijai vadovaus Kauno arkivyskupas metropolitas Lionginas VIRBALAS, dalyvaus Armėnijos ambasadorius Lietuvoje Tigranas MKRTCHYANAS, Armėnijos apaštalinės bažnyčios atstovas Baltijos šalyse kunigas Teras Khosrovas STEPANYANAS, giedos Rosanna ŠTEMETIAN. Kviečiama dalyvauti ir armėnų bendruomenė, gyvenanti Kaune bei visoje Lietuvoje.

Šia proga arkikatedros parapijos namuose bus galima apžiūrėti fotografijų parodą apie armėnų bažnyčias ir vienuolynus viduramžiais.

Apie Kauno arkivyskupo metropolito Liongino Virbalo susitikimą su Armėnijos Respublikos ambasadoriumi Lietuvoje >>