ĮVYKIAI:
Visuotinės Bažnyčios, Lietuvos, dalyvauja vyskupas, arkivyskupijos, tarnybos, centro, grupės.

2017 m. gegužės 25 d., ketvirtadienis

ŠLOVINIMO vakaras „Už Kauno miestą ir tave“ Šv. Jurgio Kankinio (pranciškonų) bažnyčioje
KUR: Kaunas

Šlovinimo vakaruose meldžiamasi už Kauno miestą, įvairiomis jo gyventojų intencijomis ir save pačius.

Į šiuos vakarus kviečiami visi, kurie nori bendrystės laiko Viešpaties artumoje. Nori drauge Jį šlovinti, kviesti į savo tarpą ir dėkoti už visa gera, ką Jis padaro mūsų gyvenime. Šie vakarai skirti ne tik jaunimui, tačiau juose būtent jaunimas (ir ne tik!) yra pasirengęs uždegti visų širdis savo giesmėmis.

Šlovinimo vakarai rengiami paskutiniais mėnesių ketvirtadieniais Kauno Šv. Jurgio Kankinio (pranciškonų) bažnyčioje (Papilio g. 7). Pradžia 19 val. Organizuoja arkivyskupijos kurija.

Šlovinimo vakarai