ĮVYKIAI:
Visuotinės Bažnyčios, Lietuvos, dalyvauja vyskupas, arkivyskupijos, tarnybos, centro, grupės.

2017 m. kovo 6 d., pirmadienis

Paskaitų ciklas „Gilyn“ jaunimui
KUR: Kaunas

Kiekvieną pirmadienį Kauno arkivyskupijos Jaunimo centre naujas paskaitų ciklas „Gilyn“. Veda vysk. Kęstutis KĖVALAS, kun. Arnoldas VALKAUSKAS, kun. Artūras KAZLAUSKAS, dr. Benas ULEVIČIUS.

Įdomu, kas nutiks tau mirus? Ar būtinai turiu eiti į bažnyčią, kad galėčiau melstis? Kodėl kunigai turi teisę patarti žmonėms, kaip jiems gyventi? Kodėl Bažnyčia mano žinanti visus šiuos atsakymus? Katalikų Bažnyčia jau daugiau kaip 2000 metų bando atsakyti į panašius klausimus. Nori sužinoti, kokius atsakymus ji jau atrado? O gal nori nerti dar GILIAU? Į liturgiją, dogmatiką, kristologiją, Bažnyčios socialinį mokymą, Vatikano II Susirinkimą?

Kiekvieną pirmadienį galėsi ieškoti atsakymų į šiuos ir kitus klausimus Jaunimo centre (Vilniaus g. 7).

Tavęs laukia paskaitos, pasidalijimo grupelės ir vaišės.

Kauno arkivyskupijos Jaunimo centro informacija

Gilyn