ĮVYKIAI:
Visuotinės Bažnyčios, Lietuvos, dalyvauja vyskupas, arkivyskupijos, tarnybos, centro, grupės.

2018 m. birželio 14 d., ketvirtadienis

Arkivyskupijos bendruomenė Palaimintojo Teofiliaus Matulionio beatifikacijos metinių paminėjime KAIŠIADORYSE (birželio 14–17 d.)
KUR: Kaišiadorys

Birželio 14–17 d. Kaišiadorių katedroje bus iškilmingai minimos pirmosios palaimintojo arkivyskupo kankinio Teofiliaus Matulionio beatifikacijos metinės. žr. PROGRAMĄ www.teofilius.lt >>

Kauno arkivyskupijos bendruomenė paminėjimo iškilmėse

Birželio 14 d.

12 val. šv. Mišios Kaišiadorių katedroje. Palaimintojo relikvijų įteikimas Kauno seserims benediktinėms. Tą pačią dieną 18 val. Kaune, Šv. Mikalojaus (benediktinių) bažnyčioje, relikvijų sutikimo iškilmės >>

Birželio 15 d.

Arkivyskupijos parapijų kelionė į iškilmes Kaišiadorių katedroje. 9.30 val. Švč. Sakramento adoracija. 11.30 val. Rožinio malda. Vadovauja Kauno I dekanato dekanas mons. Vytautas Grigaravičius. 12 val. šv. Mišios. Vadovauja Kaišiadorių vyskupas Jonas Ivanauskas.

Plačiau www.prisikelimas.lt >>

...