ĮVYKIAI:
Visuotinės Bažnyčios, Lietuvos, dalyvauja vyskupas, arkivyskupijos, tarnybos, centro, grupės.

2018 m. birželio 17 d., sekmadienis

Tarptautinis festivalis Paberžėje tėvo Stanislovo OFM Cap. 100-osioms gimimo metinėms
KUR: Paberžė

...

Renginiai vyks Paberžės Švč. Mergelės Marijos Apsilankymo bažnyčioje Paberžėje (Kėdainių r.).

Birželio 17 d.

16 val. šv. Mišios tėvo Stanislovo mirties metinėms. Šv. Mišias aukos „Marijos radijo“ programų direktorius kunigas Povilas Narijauskas.

17 val. koncertas „Musica Sacra“: kamerinis choras „Aidija“, meno vadovas ir dirigentas Romualdas Gražinis. Koncerte dalyvauja legendinė kino aktorė Vaiva Mainelytė.

Liepos 29 d.

16 val. Šv. Mišias aukos Kėdainių dekanas kunigas Norbertas Martinkus. Giedos Vilniaus Dievo Gailestingumo šventovės ansamblis.

17 val. koncertas „Akordeono giesmė Paberžei“: tarptautinių konkursų laureatas akordeonistas Martynas Levickis.

Rugsėjo 29 d.

16 val. šv. Mišios Paberžės bažnyčioje, skirtos Tėvo Stanislovo 100-osioms gimimo metinėms. Šv. Mišias aukos Lietuvos kapucinų Lurdo viceprovincijos vienuoliai. Giedos Vincento Pauliečio (Petrašiūnų) parapijos jaunimo šlovinimo grupė

17 val. Koncertas „Tėvui Stanislovui – 100“.

Koncertuos maldos ir edukacinės stovyklos metu susikūręs Tėvo Stanislovo vardo orkestras (dirigentas Vytautas Lukočius). Solistai: Liudas Mikalauskas, kunigas Povilas Narijauskas, Silvija Petkevičiūtė. Šlovinimo vakarą ves ir liudijimais dalinsis mažesnysis brolis kapucinas kun. Vincentas Tamošauskas ir pranciškonų vienuolis brolis kun. Juozapas Marija Žukauskas.

Renginių dieną autobusas į Paberžę iš Kėdainių autobusų stoties išvyksta 14.30 val. Kelionė nemokama.