ĮVYKIAI:
Visuotinės Bažnyčios, Lietuvos, dalyvauja vyskupas, arkivyskupijos, tarnybos, centro, grupės.

2018 m. rugsėjo 21 d., penktadienis

Artėjant popiežiaus vizitui – rugsėjo 21 d. kvietimas priimti SUTAIKINIMO sakramentą Kauno bažnyčiose. Mišių tvarka rugsėjo 23 d.
KUR: Kaunas

Norintieji susitaikyti su Dievu ir iš tiesų atverti širdis tai malonei, kurią Viešpats ruošia per popiežiaus vizitą mums ir kiekvienam asmeniškai, kviečiami iš anksto priimti Sutaikinimo (Atgailos) sakramentą. Rugsėjo 21 dieną, penktadienį, Kauno miesto bažnyčiose nuo 15 iki 22 val. bus galimybė atlikti asmeninę išpažintį.

Rugsėjo 23 d., sekmadienį, šv. Mišios Kauno bažnyčiose vyks tik vakare (išskyrus arkikatedrą, kur šv. Mišių nei šeštadienį, nei sekmadienį nebus).

Džiugiai sutikime popiežių Pranciškų Kaune, atvykime sekmadienį švęsti jo vadovaujamų šv. Mišių Kauno Santakoje, klausyti jo žinios, būti džiaugsminga ir dėkojanti, Kristaus įkurta ir Jo nuolat savo malonėmis palaikoma Bažnyčia!