ĮVYKIAI:
Visuotinės Bažnyčios, Lietuvos, dalyvauja vyskupas, arkivyskupijos, tarnybos, centro, grupės.

2020 m. gegužės 30 d., šeštadienis

MERGELĖ MARIJA – ŠVIESOS IR VILTIES NEŠĖJA. Nuotolinis pokalbis apie Mariją – Šventosios Dvasios buveinę
KUR: Šiluva

Paskutiniame gegužės mėnesio nuotoliniame pokalbyje iš Šiluvos apie Švč. Mergelės Marijos slėpinį dalyvauja kun. dr. Arnoldas Valkauskas. Pokalbį tema „Marija – Šventosios Dvasios buveinė“ veda Vaida Spangelevičiūtė-Kneižienė. Pradžia 20 val.

Švenčiausioji Mergelė Marija – ypatingas asmuo. Ji – Dievo Gimdytoja ir visuomet Mergelė, apsaugota nuo gimtosios nuodėmės ir su kūnu bei siela paimta į dangų... Gali atrodyti, kad apie ją gana daug žinome. Tačiau kaip jos pavyzdys veikia mano paties gyvenimą? Kaip jos motinystė, būnant Bažnyčios ir mano Motina, plėtojasi šiomis dienomis? Ar kažką prarandu, jeigu nesikreipiu į ją? O gal Marija gali užtarti mus, prisiliesdama prie mūsų žaizdų, sužeistų santykių šeimose ar su kitais žmonėmis?.. Šį šeštadienį, laukdami Sekminių kaip apaštalai – drauge su Marija, bandysime žvelgti į ją kaip į Šventosios Dvasios buveinę ir kviesime pamąstyti – ar galėtume ko nors išmokti iš jos, malonėmis apdovanotosios.

Transliacija Katalikų medijų centro jutubo kanalu >> Taip pat Diena Media News kanalais: kaunodiena.lt, diena.lt ir klaipeda.diena.lt

...