ĮVYKIAI:
Visuotinės Bažnyčios, Lietuvos, dalyvauja vyskupas, arkivyskupijos, tarnybos, centro, grupės.

2020 m. lapkričio 29 d., sekmadienis

I ADVENTO SEKMADIENIS

„Žiūrėkite, budėkite, nes nežinote, kada ateis tas laikas! Bus kaip su žmogumi, kuris iškeliavo svetur, paliko namus ir davė tarnams įgaliojimus, kiekvienam paskyręs darbą, o durininkui įsakė budėti. Taigi budėkite, nes nežinote, kada grįš namų šeimininkas: ar vakare, ar vidurnaktyje, ar gaidgystėje, ar rytmety, kad, netikėtai sugrįžęs, nerastų jūsų miegančių. Ką sakau jums, sakau ir visiems: budėkite!“ (Iš Mk 13, 33–37)

Šį sekmadienį Bažnyčia pradeda naujus liturginius metus ir Advento metą (lot. „adventus“ reiškia „atėjimas“). Tai keturių savaičių ir keturių sekmadienių laikotarpis, kai laukiame ir rengiamės švęsti Jėzaus Kristaus Gimimą (šv. Kalėdas).