ĮVYKIAI:
Visuotinės Bažnyčios, Lietuvos, dalyvauja vyskupas, arkivyskupijos, tarnybos, centro, grupės.

2014 m. gegužės 30 d., penktadienis

Renginiai Kaune su misionieriais iš Anglijos (gegužės 30 ir birželio 1 d.)
KUR: Kaunas

Sielovados bendruomenė „Gailestingumo versmė“, katalikų bendruomenė „Gyvieji akmenys“, evangelizacinė bendruomenė „Naujoji Sandora“, „Užtarėjų bendruomenė“, ALFA, Naujosios evangelizacijos tarnyba, Kauno pranciškoniškasis jaunimas artėjant Sekminėms kviečia į renginius su misionieriais iš Anglijos.

Tai katalikų charizminių bendruomenių tarnysčių vadovai David Payne, Tim Stevens ir Tom O’Neill.

Išsamiau apie svečius >>

Gegužės 30 d., penktadienį, atviras maldos vakaras „Išdrįsk tikėti“

arkivyskupijos konferencijų salėje ( Papilio g. 5, III a.)

Pradžia 17.30 val.

Birželio 1 d., sekmadienį, Tėvo dienos šventė

Šv. Jurgio Kankinio (pranciškonų) bažnyčioje (Papilio g. 9)

10.30 val. šv. Mišios. Po jų speciali malda už vyrus ir tėvams skirtas palaiminimas.

11.30 val. atskiros programos: vyrams : „Siauri vartai“, moterims - „Kaip melstis už savo vyrus ir vaikus?“. Programos metu vaikais bus pasirūpinta.

Daugiau informacijos žr. www.katalikai.lt >>