ĮVYKIAI:
Visuotinės Bažnyčios, Lietuvos, dalyvauja vyskupas, arkivyskupijos, tarnybos, centro, grupės.

2014 m. spalio 30 d., ketvirtadienis

Miesto misijos: Šlovinimo vakaras Kaune
KUR: Kaunas

Vakaras vyks Šv. Jurgio Kankinio (Pranciškonų) bažnyčioje, (Papilio g. 7), pradžia 19 val.

Kas jau dalyvavo šlovinimo vakaruose Kaune paskutiniais mėnesio ketvirtadieniais, gali paliudyti – šio vakaro praleisti nevalia! Daugybė susirinkusio tikinčio jaunimo, šilta, draugiška atmosfera ir kartu giedamos nuostabios giesmės mūsų Viešpačiui tikrai suteiks tau naujo įkvėpimo, padrąsins bei uždegs norą skelbti Evangeliją savo mieste tiems, kurie dar nepažįsta Kristaus.

Vakarą rengia, dalyvauti ir melstis kartu kviečia katalikų evangelizacijos bendruomenė „Naujoji Sandora“, Kauno arkivyskupijos kurija ir Kauno kunigų seminarija.

Šlovinimo vakaras