Švč. Sakramento bažnyčioje atnaujinama nuolatinė Eucharistijos adoracija
Paskelbta: 2020-05-21 19:06:15

Švenčiausiojo Sakramento bažnyčioje vėl vyksta nuolatinė Eucharistijos adoracija.

Nuo 7 val iki 21 val įėjimas iš Vilniaus gatvės (greta požeminės perėjos įeinant pro vartelius ir šonines duris).
Nuo 21 val iki 7 val įėjimas nuo Maironio gimnazijos.

Visi esate laukiami – pagarbinti Jėzaus Eucharistijoje ar net tapti įsipareigojusiu adoracijos dalyviu.

Rektorius kun. Petras Gytis Stumbras +370 674 799 73.
Adoracijos koordinatorės: ses. Morta +370 621 633 18; ses. Aloyza +370 617 719 57.

Dievas, kviečiantis dosniai atsiduoti ir viską jam atiduoti, teikia mums jėgų ir šviesos, kurių reikia norint žengti į priekį. Gyvybės Dievas, kuris mus taip myli, visada lieka šio pasaulio širdyje. Jis mūsų neapleidžia, nepalieka vienų, nes galutinai susijungė su mūsų žeme, o jo meilė visada mums padeda surasti naujų kelių. Tegu Jis bus pagarbintas!

Iš popiežiaus enciklikos LAUDATO SI’ (245)