Spalis – MISIJŲ MĖNUO. ROŽINIO maldos iniciatyva
Paskelbta: 2020-09-24 10:29:48

Spalis – Švč. Mergelės Marijos Rožinio ir Misijų mėnuo. 2020 m. Misijų mėnesio tema  – „Štai aš – siųsk mane!“ (Iz 6, 8). Misijų sekmadienį – Pasaulinę misijų dieną – šiemet švenčiame spalio 18-ąją.

„Šiais Covid-19 pandemijos paženklintais 2020-aisiais, kurie galėtų būti užsisklendimo metais, esame Dievo kviečiami tapti pasaulio misionieriais. Drauge su pranašu Izaiju atsakome: „Štai aš! Siųsk mane!“ (Iz 6, 8). Esame siunčiami į pasaulį, esame pašaukti apsaugoti ir išgelbėti Žemę, kurioje gyvename. Atverkime savo širdis Dievo mums skirtai misijai“, – sako NACIONALINĖ MISIJŲ tarnyba apie šių metų Misijų mėnesį ir jo iniciatyvas, tarp jų ir Rožinio maldą,  žr. misijos.katalikai.lt 

Apie visa tai plačiau pranešime:  

BAŽNYČIA YRA MISIONIERIŠKA IŠ PRIGIMTIES. NACIONALINĖS MISIJŲ TARNYBOS KVIETIMAS >>  

 

Ganytojo žodis

Bažnyčia kaip visuotinis Dievo meilės sakramentas pasauliui tęsia Jėzaus misiją istorijoje ir siunčia mus visur, kad per mūsų tikėjimo liudijimą ir Evangelijos skelbimą Dievas galėtų ir toliau rodyti savo meilę, paliesti ir perkeisti širdis, protus, kūnus, visuomenes ir kultūras kiekvienoje vietoje ir kiekvienu laiku.

Iš popiežiaus Pranciškaus Žinios Misijų sekmadieniui

Liturginis kalendorius

Pamaldos

Kauno arkivyskupijos II sinodas

Šiluva

Parama

Svečių namai

Šv. Kazimiero knygynas Kaune