JAUNIMUI! Pasirengimas SUTVIRTINIMO sakramentui su Jono Pauliaus II piligrimų bendruomene (nuo spalio mėn.)
Paskelbta: 2021-09-21 18:19:25

Jono Pauliaus II piligrimų bendruomenė kviečia jaunimą nuo 15 metų ruoštis Sutvirtinimo sakramentui Kauno arkikatedros parapijoje.

Pasiruošimas vyks  Jono Pauliaus II piligrimų centre (M. Valančiaus g. 4 / Vilniaus g. 1) antradieniais, nuo 18 val., pradedant vakaro malda.

Susitikimų pradžia jau spalį! Grupę ruošia Jono Pauliaus II piligrimų bendruomenė.

Užsiregistruoti galima
– mob. 8 691 46 117 (Ona)
– arba el. paštu piligrimu.centras@gmail.com, nurodant savo vardą, pavardę, amžių bei tel. nr.

Jono Pauliaus II piligrimų centro informacija

Leidžiamės į misiją, leidžiamės į pokalbį. Popiežius Pranciškus kviečia mus kreiptis į Šventąją Dvasią, kad Ji dovanotų mums įžvalgą ir išmintį, ką turėtume daryti, tai yra pasikalbėti tarpusavyje, šeimose, parapijose, bendruomenėse, organizacijose, darbovietėse, vyskupijose, visoje Bažnyčioje pasaulyje apie Viešpaties valią mūsų laikų žmonėms, Evangelijos džiaugsmo skelbimo būdus šiandienos pasauliui.

Arkivyskupo Kęstučio Kėvalo herbas
+ Kęstutis KĖVALAS