Gruodžio 8 d. Kraujo donorytės akcija kurijoje – nekainuojanti, bet daug dovanojanti!
Paskelbta: 2021-11-24 09:18:23

Tęsdami pradėtą gyvą artimo meilės liudijimo tradiciją, kviečiame atsiliepti į nieko nekainuojančią, bet daug dovanojančią akciją!

Gruodžio 8 d., trečiadienį, galime prisidėti prie vienos kilniausių savanorystės veiklų – Kraujo donorystės akcijos, kuri organizuojama Kauno arkivyskupijos kurijoje.

Jeigu bus norinčių, bet abejojančių, ar gali duoti kraujo, vietoje bus galima pasitarti su konsultuojančiu gydytoju.

Donorai kviečiami iš anksto pranešti apie dalyvavimą el. p. referente@kaunoarkivyskupija.lt arba mob. 8 686 804 86

Apie kraujo donorystę plačiau DOC (parsisiųsti)

Kauno arkivyskupijos kurija

Leidžiamės į misiją, leidžiamės į pokalbį. Popiežius Pranciškus kviečia mus kreiptis į Šventąją Dvasią, kad Ji dovanotų mums įžvalgą ir išmintį, ką turėtume daryti, tai yra pasikalbėti tarpusavyje, šeimose, parapijose, bendruomenėse, organizacijose, darbovietėse, vyskupijose, visoje Bažnyčioje pasaulyje apie Viešpaties valią mūsų laikų žmonėms, Evangelijos džiaugsmo skelbimo būdus šiandienos pasauliui.

Arkivyskupo Kęstučio Kėvalo herbas
+ Kęstutis KĖVALAS