SINODINIO KELIO arkivyskupijoje moderatorių dėmesiui
Paskelbta: 2022-05-25 08:48:22

Norime pakviesti Jus birželio 15 d. į baigiamąjį Sinodinio kelio Kauno arkivyskupijoje susitikimą. Jame pristatysime pagrindines ar dažniausiai pasikartojančias įžvalgas, baigiamojo dokumento mintis, taip pat norėsime išgirsti, kaip sekėsi keliauti šiame Sinodinio kelio laikotarpyje.

Susitikimo programa:

10 val. Šv. Mišios, Kauno Švč. Trejybės ( seminarijos ) bažnyčioje

11 val. Kauno arkivyskupijos Sinodinio kelio pristatymas ir aptarimas (Papilio g. 5, konferencijų salėje)

13.30 val. Agapė (Papilio g. 3 kiemelyje)

Labai prašytume užsiregistruoti iki birželio 1 d.

Registracijos forma >>

Nuoširdžiai laukiame Jūsų!

Dėkojame už Jūsų atsidavusią tarnystę Kauno arkivyskupijos Sinodinio kelio susitikimams ir troškimą išklausyti savo bendruomenių, parapijų, organizacijų žmones. Primename, kad labai laukiame Jūsų įžvalgų visomis 7-iomis Sinodo temomis iki birželio 1 d. el.paštu: sinodas@kaunoarkivyskupija.lt, vaida@kn.gmail.com

Ganytojo žodis

Yra gražiai sakoma – kuo tamsesnė naktis, tuo ryškiau spindi žvaigždės. Iš tiesų, šiemet ryškiau pamatėme daugelį svarbių dalykų. Pirmiausia, kad gyvenime esama sričių, kuriose negali būti jokių kompromisų. Nors Vakaruose teisingai pabrėžiame bendro sutarimo ir bendruomeniškumo svarbą, vis dėlto įsitikinome, kad ne visuomet toks sutarimas įmanomas. O kartais, ginant tiesą, tenka atiduoti ir patį brangiausią turtą – gyvybę.

Arkivyskupo Kęstučio Kėvalo herbas
+ Kęstutis KĖVALAS

Liturginis kalendorius

Pamaldos

Kauno arkivyskupijos II sinodas

Šiluva

Parama

Svečių namai

Šv. Kazimiero knygynas Kaune