Keliaujanti pašaukimų stovykla 2022 (registracija iki rugpjūčio 7 d.)
Paskelbta: 2022-06-27 14:29:23

Pašaukimų sielovados bendradarbiai kviečia šių metų vasarą praleisti stovykloje „Nematomos dovanos“. Tai kelionė pėsčiomis, autobusu ir traukiniu susitinkant su įvairių pašaukimų atstovais, dalijantis įžvalgomis, maldos bendryste, kartu ieškant ir poilsiaujant.

Stovyklos pradžia Šv. Jono Krikštytojo pastoracijos centro (Papilio g. 3, Kaunas) kiemelyje rugpjūčio 11 dieną, 18 valandą, pabaiga rugpjūčio 16 dieną 11 valandą Pivašiūnuose, Žolinės atlaiduose.

Į stovyklą kviečiami ieškantys arba dar neieškantys savo gyvenimo kelio jaunuoliai (amžius 16–33 metai). Numatomos nakvynės salėse, bendrabučiuose, parapijos namuose. Daugiau informacijos tel. 8 613 13018 ( Loreta )

Kelionės maršrutas: Kauna –Kazlų Rūda –Marijampolė–Lūginė–Alytus–Pivašiūnai.
Laikas: 2022 m. rugpjūčio 11–16 d.

Stovyklos dalyvio įnašas – 60–100 €.
Registracija iki rugpjūčio 7 d. (imtinai)

REGISTRACIJOS žingsniai:

- užpildyti anketą >>;
- per 3 darbo dienas el. paštu gausite patvirtinimo laišką bei informaciją apie apmokėjimą;
- stovykloje dalyviui vieta rezervuojama tik apmokėjus pusę arba visą dalyvio įnašo sumą. Mokėjimo paskirtis: dalyvio vardas pavardė, už keliaujančią stovyklą.

Organizatoriai – Kauno arkivyskupijos pašaukimų sielovados komanda

Ganytojo žodis

Yra gražiai sakoma – kuo tamsesnė naktis, tuo ryškiau spindi žvaigždės. Iš tiesų, šiemet ryškiau pamatėme daugelį svarbių dalykų. Pirmiausia, kad gyvenime esama sričių, kuriose negali būti jokių kompromisų. Nors Vakaruose teisingai pabrėžiame bendro sutarimo ir bendruomeniškumo svarbą, vis dėlto įsitikinome, kad ne visuomet toks sutarimas įmanomas. O kartais, ginant tiesą, tenka atiduoti ir patį brangiausią turtą – gyvybę.

Arkivyskupo Kęstučio Kėvalo herbas
+ Kęstutis KĖVALAS

Liturginis kalendorius

Pamaldos

Kauno arkivyskupijos II sinodas

Šiluva

Parama

Svečių namai

Šv. Kazimiero knygynas Kaune