Dirbantiems su jaunimu – SIELOVADOS PAGALBININKŲ AKADEMIJA (registracija iki lapkričio 12 d.)
Paskelbta: 2021-11-05 10:45:37

Artėjančios 36-osios Pasaulio jaunimo dienos (lapkričio 21-ąją) proga jaunimo sielovados bendradarbiams Kauno arkivyskupijos Jaunimo centras dovanoja galimybę stiprinti darbo su jaunimu kompetencijas bei susitikti su kolegomis.

Sielovados pagalbininkų akademija vyks lapkričio 19–20 d. Zalensų sodyboje (Vilkijos sen.)  Kviečiami dalyvauti parapijų jaunimo vadovai, katechetai, sielovadininkai, katalikiškų organizacijų atstovai ( 2–3 atstovai iš vienos organizacijos).

Programoje bus aptariamas palydėtojo vaidmuo, pristatytas naujai išleistas kortelių žaidimas, vyks pasidalijimas patirtimi bei  poilsio akimirkos gamtos apsuptyje.

Registracija iki lapkričio 12 d.

Registracijos anketa >> 

Parengta pagal Kauno arkivyskupijos Jaunimo centro informaciją

 

Ganytojo žodis

Leidžiamės į misiją, leidžiamės į pokalbį. Popiežius Pranciškus kviečia mus kreiptis į Šventąją Dvasią, kad Ji dovanotų mums įžvalgą ir išmintį, ką turėtume daryti, tai yra pasikalbėti tarpusavyje, šeimose, parapijose, bendruomenėse, organizacijose, darbovietėse, vyskupijose, visoje Bažnyčioje pasaulyje apie Viešpaties valią mūsų laikų žmonėms, Evangelijos džiaugsmo skelbimo būdus šiandienos pasauliui.

Arkivyskupo Kęstučio Kėvalo herbas
+ Kęstutis KĖVALAS

Liturginis kalendorius

Pamaldos

Kauno arkivyskupijos II sinodas

Šiluva

Parama

Svečių namai

Šv. Kazimiero knygynas Kaune