Lapkričio 18 d. atvira AKADEMINĖ DISKUSIJA „Dabartiniai iššūkiai. Kas mūsų laukia?“ (registracija)
Paskelbta: 2021-11-10 14:06:06

Šiandien žvelgdami į Bažnyčią matome nemaža iššūkių – visuomenės susiskaldymas vakcinavimosi klausimu, seksualinio išnaudojimo skandalai, noras palikti Bažnyčią ir daugelis kitų, atrodytų, kertinių iššūkių, su kuriais nūdienoje susiduriame. Būtent šiame kontekste popiežius Pranciškus visą Bažnyčią kviečia stabtelėti ir išgirsti vieniems kitus Sinode.

Tačiau kuo šis Sinodas, kuriuo pradeda gyventi visa Bažnyčia, yra iš esmės reikšmingas? Kuo jis svarbus kiekvienam iš mūsų ir ką jis gali duoti? Į ką jis veda? O kuo gi jis yra aktualus akademinei bendruomenei? Ir ką jis gali duoti šiame iššūkių krečiamame laikotarpyje?

Kauno akademinės sielovados bendradarbiai kviečia į popietę, kurioje svečiai leisis į diskusiją, padėdami labiau suprasti Sinodą ir sinodiškumo temą.

Diskusija vyks lapkričio 18 d. 15 val. VDU Didžiojoje auloje (Gimnazijos g. 7)

Būtina registracija. Registracijos nuoroda >>

Įėjimas tik su Galimybių pasu.

Vyks tiesioginė renginio transliacija Kauno arkivyskupijos YouTube bei Kauno akademinės sielovados Facebook kanalais.
Transliacijos nuoroda >> 

Daugiau informacijos el. p.  knasielovada@gmail.com bei  FB Kauno Akademinė Sielovada

 

 

Ganytojo žodis

Leidžiamės į misiją, leidžiamės į pokalbį. Popiežius Pranciškus kviečia mus kreiptis į Šventąją Dvasią, kad Ji dovanotų mums įžvalgą ir išmintį, ką turėtume daryti, tai yra pasikalbėti tarpusavyje, šeimose, parapijose, bendruomenėse, organizacijose, darbovietėse, vyskupijose, visoje Bažnyčioje pasaulyje apie Viešpaties valią mūsų laikų žmonėms, Evangelijos džiaugsmo skelbimo būdus šiandienos pasauliui.

Arkivyskupo Kęstučio Kėvalo herbas
+ Kęstutis KĖVALAS

Liturginis kalendorius

Pamaldos

Kauno arkivyskupijos II sinodas

Šiluva

Parama

Svečių namai

Šv. Kazimiero knygynas Kaune