Nauji kunigų skyrimai (2014 m. rugsėjis–spalis)
Paskelbta: 2014-10-28 12:28:12

Kun. Ričardas BIRBILAS atleistas iš Kauno Gerojo Ganytojo parapijos vikaro pareigų ir paskirtas Kauno Švč. M. Marijos Rožančiaus Karalienės (Palemono) parapijos vikaru.

Mons. Adolfas GRUŠAS paskirtas Kauno Šv. Mikalojaus bažnyčios (benediktinių) rektoriumi ir Benediktinių vienuolyno kapelionu paliekant kitas turimas pareigas.

Kun. Darius VASILIAUSKAS paskirtas Kauno krašto Ateitininkų vietovės dvasios tėvu paliekant kitas turimas pareigas.

Kun. Kęstutis GENYS paskirtas Kauno Palaimintojo Jurgio Matulaičio parapijos sielovados pagalbininku paliekant kitas turimas pareigas.

Kun. Mindaugas SMETONIS paskirtas Betygalos, Paliepių ir Vosiliškio parapijų administratoriumi.

Kauno arkivyskupijos Informacijos tarnyba

Reikia ir reikės keliauti savo asmeniniame gyvenime ir kaip tikinčiųjų bendruomenei. Ši kelionė kupina vilties ir abejonių, ne visada pajėgiame pastebėti kelią rodančios žvaigždės šviesą. Bet verta keliauti link Dievo, visada verta Jo ieškoti.

Iš homilijos pradedant Jėzuitų misijos jubiliejinius metus