Jono Pauliaus II piligrimų centro bendruomenės tarnystė Palangos bažnyčioje (2015 06 19–20 d.)
Paskelbta: 2015-06-22 16:02:41

Birželio 19 –20 d. arkivyskupijos Jono Pauliaus II piligrimų bendruomenė turėjo galimybę išgyventi bendrystės laiką Palangoje. Bendruomenės nariai ne tik ilsėjosi ir džiaugėsi bendryste prie jūros, bet ir tarnavo giedodami šv. Mišiose Palangos Švč. M. Marijos Ėmimo į dangų bažnyčioje.

Džiaugiamės Palangos parapijos klebonu kun. Mariumi Venskumi, kuris įgyvendina naują pastoracinę iniciatyvą – poilsiaujantiems tikintiesiems suteikiama galimybė vasarą dalyvauti sekmadienio išvakarių šv. Mišiose šeštadieniais 21 val., o katalikiškos jaunimo grupės iš visos Lietuvos kviečiamos aktyviai įsitraukti į tarnystes vasarą >>.

Jono Pauliaus II piligrimų centro bendruomenės informacija

Tikėjimas į Dievą – ne gyvenimo „priedas“ ar išorinė tradicija, o esminė dalis. Kai tikime, pažįstame, kas esame, išlaikome viltį, siekiame didžio tikslo – būti su Dievu kiekvieną savo egzistencijos akimirką.

Iš homilijos Vasario 16-ąją