Kauno I dekanato karitiečių adventinė popietė (2015 12 17)
Paskelbta: 2015-12-21 19:14:13

Gruodžio 17 d. arkivyskupijos „Carite“ vyko adventinė popietė, kurioje dalyvavo Kauno arkivyskupijos „Caritas“ direktorius kun. Virginijus Birjotas, vedėja ses. Viktorija Maknauskaitė, Kauno I dekanato dekanas mons. Vytautas Grigaravičius, parapijų „Caritas“ vedėjos.

Laužydami kalėdaitį linkėjome vieni kitiems prasmingų, viltingų metų, įžengiant į paskelbtą Gailestingumo jubiliejų. Jausdami, kad esame vienos šeimos nariai, nuoširdžiai pasidalijome savo rūpesčiais, patirtimi, pasidžiaugėme, ką esame nuveikę savo parapijose. Parapijų „Carito“ vedėjos dalijosi patirtimi dirbant su kitomis institucijomis: mokyklomis, seniūnijomis, katechetais, su kuriais yra kartu atlikę gražių gailestingumo darbų.

Ona Virbašiūtė,
Kauno I dekanato „Caritas“ vedėja

Reikia ir reikės keliauti savo asmeniniame gyvenime ir kaip tikinčiųjų bendruomenei. Ši kelionė kupina vilties ir abejonių, ne visada pajėgiame pastebėti kelią rodančios žvaigždės šviesą. Bet verta keliauti link Dievo, visada verta Jo ieškoti.

Iš homilijos pradedant Jėzuitų misijos jubiliejinius metus