Knygų mugėje – Kauno bažnyčios interaktyviajame terminale, seserys benediktinės apie pal. Teofilių, leidyklų derlius (2018 02 22–25)
Paskelbta: 2018-02-09 12:37:51

Vasario 22–25 d. 2018 m. tarptautinėje Vilniaus knygų mugėje planuoja dalyvauti 13 katalikiškos žiniasklaidos atstovų bendrame „Bažnyčios kronikos“ stende (daugiau apie tai žr. „Bažnyčios kronikos“ fondo pranešime >>.)

Mugėje dalyvaus ir Kaune įsikūrusios „Artumos“ ,„Gyvųjų akmenėlių“ leidyklos, Katalikų interneto tarnyba, „Marijos radijas“, savo leidinius pristatys arkivyskupijoje tarnaujantys broliai kapucinai.

Knygų mugėje bus pristatytas Kauno apskrities viešosios bibliotekos ir arkivyskupijos projektas – interaktyvusis terminalas apie 9 Kauno bažnyčias. Vasario 23 d. 16 val. susitikime su mugės lankytojais dalyvaus arkivyskupas Lionginas Virbalas, projekto vadovė Rimantė Tamoliūnienė ir kt.

Vasario 23 d. 14 val. laukia įdomi diskusija „Kankinystė vakar, šiandien ir visada? Už ką, vardan ko?“ Numatomi dalyviai: arkivyskupas Sigitas Tamkevičius, 2017 m. Laisvės premijos laureatė ses. Nijolė Sadūnaitė, doc. dr. Arūnas Streikus.

Tą pačią dieną 18 val. apie palaimintojo Teofiliaus Matulionio, savo vienuolijos buvusio kapeliono, dvasinį palikimą dalysis Kauno seserys benediktinės. Prieš tai 16 val. – mons. Algirdo Jurevičiaus knygos „Susipažinkime – esu Teofilius“ pristatymas (daugiau žr. www.artuma.lt >>).

Daugiau susitikimų – mugės programoje.

Kauno arkivyskupijos Informacijos tarnyba

Reikia ir reikės keliauti savo asmeniniame gyvenime ir kaip tikinčiųjų bendruomenei. Ši kelionė kupina vilties ir abejonių, ne visada pajėgiame pastebėti kelią rodančios žvaigždės šviesą. Bet verta keliauti link Dievo, visada verta Jo ieškoti.

Iš homilijos pradedant Jėzuitų misijos jubiliejinius metus