Seminaras apie vaikų solidarumo bei socialinio aktyvumo ugdymą Kaune (2011 04 01)
Paskelbta: 2011-04-04 13:26:20

Balandžio 1 d. Kauno arkivyskupijos Katechetikos centre vyko VDU KTF doktorantės ses. Faustos Rasos Palaimaitės kvalifikacinio seminaro „Vaikų ir paauglių (11–14 metų amžiaus) solidarumo ir socialinio aktyvumo ugdymas religiniame gyvenime“ I dalis. 

Seminaro tikslas buvo pristatyti tarptautinės Jaunųjų misionierių asociacijos programą ir jos taikymą, įvairiose aplinkose ugdant vaikų ir paauglių (11–14 metų amžiaus) solidarumo ir socializacinio aktyvumo įgūdžius. Programa remiasi visame pasaulyje veikiančios vaikų ir paauglių programos „Jaunieji misionieriai“, arba „Šventa vaikystė“ (Holy Childhood association), metodologija. Lektorė liudijo savo misijų Brazilijoje patirtį.

Susitikimas baigtas Kryžiaus kelio malda už kenčiančius, alkstančius ir visaip išnaudojamus pasaulio vaikus.

Seminare dalyvavo įvairių dalykų mokytojai, parapijų katechetai bei asmenys, besidomintys socialiniu ugdymu. 
 

Ganytojo žodis

Leidžiamės į misiją, leidžiamės į pokalbį. Popiežius Pranciškus kviečia mus kreiptis į Šventąją Dvasią, kad Ji dovanotų mums įžvalgą ir išmintį, ką turėtume daryti, tai yra pasikalbėti tarpusavyje, šeimose, parapijose, bendruomenėse, organizacijose, darbovietėse, vyskupijose, visoje Bažnyčioje pasaulyje apie Viešpaties valią mūsų laikų žmonėms, Evangelijos džiaugsmo skelbimo būdus šiandienos pasauliui.

Arkivyskupo Kęstučio Kėvalo herbas
+ Kęstutis KĖVALAS

Liturginis kalendorius

Pamaldos

Kauno arkivyskupijos II sinodas

Šiluva

Parama

Svečių namai

Šv. Kazimiero knygynas Kaune