Teminis vakaras „Švęsk sekmadienį“ Kauno arkivyskupijos Jaunimo centre (2011 04 20)
Paskelbta: 2011-04-27 19:44:10

Balandžio 20 d. Kauno arkivyskupijos Jaunimo centro organizuotame teminiame vakare „Švęsk sekmadienį“ jaunimui kalbėjo t. Aldonas Gudaitis SJ. Šis vakaras, kaip ir kiti jau rengti teminiai vakarai, sutraukė nemažai jaunų žmonių (dalyvavo apie 100).

T. A. Gudaitis SJ, remdamasis katekizmu, kalbėjo apie šio Dievo įsakymo atsiradimo kontekstą, pabrėžė, kad santykis su Dievu turi būti ne formalus, bet meilės santykis. Sekmadienis, kaip laisva nuo darbo diena, turi būti skirta artimiesiems, bendrystei ir poilsiui. Ir, žinoma, svarbiausia – Dievui.

Renginyje jaunuoliai uždavė juos dominančių klausimų. Tėvas jėzuitas atsakė į juos, paskui palaimino jaunimą, pasiliko pabendrauti prie arbatos puodelio.

Valda Velžienė, KAJC referentė
 
Ganytojo žodis

Kristus keliauja laike. Jis nori eiti į mūsų gyvenimus, mūsų kasdienybę ir šventes. Jis „praskynė“ kelią ir į mums visiems pažadėtą prisikėlimą. Te Velykos dovanoja naują gyvenimą mums kiekvienam asmeniškai, mūsų šeimoms, mūsų Tėvynei Lietuvai ir mūsų pasauliui! Kristus prisikėlė, iš tikrųjų prisikėlė!

Arkivyskupo Kęstučio Kėvalo herbas
+ Kęstutis KĖVALAS

Liturginis kalendorius

Pamaldos

Kauno arkivyskupijos II sinodas

Šiluva

Parama

Svečių namai

Šv. Kazimiero knygynas Kaune