Jaunimo Užgavėnės su žinia apie artėjantį susikaupimo metą (2020 02 25)
Paskelbta: 2020-02-27 15:45:19

Vasario 25 d. Kaune praūžė tradicinis arkivyskupijos Jaunimo centro renginys – Užgavėnės, kuriame dviem šimtams jaunų žmonių nuskambėjo ir žinia apie artėjantį susikaupimo metą – Gavėnią. Svečius kvietėme linksmai patrepsėti ir pasmaguriauti daugybės skonių blynų prieš Gavėnios laiką, kuris atves  į šventas Velykas.

Vakare netrūko juoko, klausantis Justino Visicko „stand up“ pasirodymo. Susirinkusiam jaunimui kunigas Artūras Kazlauskas pristatė Gavėnios atsiradimo istoriją bei priminė 3 esminius šio laiko komponentus: maldą, pasninką ir išmaldą.

Renginio nuotaiką ir ritmą kūrė svečiai iš Kaišiadorių – modernus folkloro ansamblis „Čiutyta“, kuris išjudino jaunimą liaudiškais šokiais. Pabaigus šiems patrepsėjimams dalyviai tęsė šokius pagal „Just dance“ judesius. Viso renginio metu mūsų svečiai buvo laukiami KAJC blyninėje paskanauti blynų ir pasidžiaugti vienas kito bendryste.

Dėkojame visiems susirinkusiems svečiams, o ypač savanoriams už skaniausius blynus, nepakartojamas akimirkas ir pačią geriausią nuotaiką!

Kauno arkivyskupijos Jaunimo centro informacija

Ganytojo žodis

Dievas, kviečiantis dosniai atsiduoti ir viską jam atiduoti, teikia mums jėgų ir šviesos, kurių reikia norint žengti į priekį. Gyvybės Dievas, kuris mus taip myli, visada lieka šio pasaulio širdyje. Jis mūsų neapleidžia, nepalieka vienų, nes galutinai susijungė su mūsų žeme, o jo meilė visada mums padeda surasti naujų kelių. Tegu Jis bus pagarbintas!

Iš popiežiaus enciklikos LAUDATO SI’ (245)

Liturginis kalendorius

Pamaldos

Kauno arkivyskupijos II sinodas

Šiluva

Parama

Svečių namai

Šv. Kazimiero knygynas Kaune