Jaunimo centre atidarytas savanorių „LABas“ (2020 09 28)
Paskelbta: 2020-09-30 11:58:33

Kartu su 34 jaunuoliais ir Kauno arkivyskupijos Jaunimo centro komanda rugsėjo 28 d. startavo ugdymo kursas – savanorių „LABas“. Tai mokymai, kuriuose siekiama įgalinti jaunuolius priimant jų savanorišką pagalbą ir  suteikti galimybę jiems augti kartu.

Savanorių „LABe“, kuris tęsis iki gegužės mėnesio (užsiėmimai vyks kiekvieną pirmadienį 18–20 val.) bus skiriama dėmesio intelektiniam bei tikėjimo sąmoningumui ugdyti, praktinėms užduotims.

Iš tiesų yra ką veikti norint būti „ne šiaip“. Per kontrolinį, kai renkiesi nesukčiauti. Namuose, kai nežiūri nelegalių filmų. Draugystėje, kai renkiesi atsiprašyti. Bažnyčioje, kai renkiesi sąmoningo kataliko gyvenimo būdą. Kai norisi veikti ir trūksta žinių bei bendraminčių – galime rinktis savanorystę!


 Kauno arkivyskupijos Jaunimo centro informacija

 

 

Ganytojo žodis

Kristus keliauja laike. Jis nori eiti į mūsų gyvenimus, mūsų kasdienybę ir šventes. Jis „praskynė“ kelią ir į mums visiems pažadėtą prisikėlimą. Te Velykos dovanoja naują gyvenimą mums kiekvienam asmeniškai, mūsų šeimoms, mūsų Tėvynei Lietuvai ir mūsų pasauliui! Kristus prisikėlė, iš tikrųjų prisikėlė!

Arkivyskupo Kęstučio Kėvalo herbas
+ Kęstutis KĖVALAS

Liturginis kalendorius

Pamaldos

Kauno arkivyskupijos II sinodas

Šiluva

Parama

Svečių namai

Šv. Kazimiero knygynas Kaune