Jaunimo maldos vakare – katechezė apie kryžių (2023 03 16)
Paskelbta: 2023-03-23 11:32:34

Nuotraukos – Urtės Šedvilaitės

Maldos vakare kovo 16-ąją Kauno arkivyskupijos Jaunimo centre sesuo Juozapa Živilė Mieliauskaitė SF katechezėje apie kryžių sakė:

„Kryžius – stakta. Dar tiksliau, kryžius yra vartai, per kuriuos mes įeiname į Dievo tikrovę. Ir kai jau mes liaujamės prašyti Dievo tiesiog daiktų ir kažko.. kita maldelė yra „kad Dievas būtų su manim, kad išspręstų įvairias mano situacijas, atrištų visokius mazgus“. Gal kada nors ir aš galiu būti su Dievu? Ne tik kad Dievas gelbėtų, bet ir kad aš Jį mylėčiau.“

Branginame ir laiminame giesme jaunimą palydėjusius grupės „Dėl tavęs“ narius. Ačiū bendruomenei „Gailestingumo versmė“; tėvui jėzuitui Stasiui Kazėnui SJ, kunigui Liutaurui Vilėniškiui, tėvui redemptoristui Peteriui Herteliui; sesei vienuolei Ingai Rukaitei FMA. Nuoširdus mūsų ačiū Jums, bendražygiai!

Monika Žydeliūnaitė,
Kauno arkivyskupijos Jaunimo centras

 

Ganytojo žodis

BROLIAI SESERYS, šiandien mūsų užduotis – nenusiminti, save dovanoti kitiems meilės būdu ir šitaip mūsų krašte įtvirtinti vienybę, solidarumą per save leidžiant Dievo Dvasiai įeiti į pasaulį, būti Jos kanalu. Dievas ieško tokių liudytojų, kurie gyventų tiesa ir dvasia ir Jo artumą dovanotų pasauliui.
Tegu ŠVENTOJI DVASIA kreipia, džiugina ir drąsina mūsų širdis skelbti Gerąją Naujieną.

Arkivyskupo Kęstučio Kėvalo herbas
+ Kęstutis KĖVALAS

Liturginis kalendorius

Pamaldos

Kauno arkivyskupijos II sinodas

Šiluva

Parama

Svečių namai

Svečių namai

Šv. Kazimiero knygynas Kaune