Šv. Mišių TRANSLIACIJOS
Paskelbta: 2020-11-26 19:22:23

Šv. Mišių šventimas su tikinčiaisiais yra atnaujintas visoje Lietuvoje ir vyksta laikantis saugumo reikalavimų. Kauno arkivyskupijos YouTube ir Facebook kanalais sekmadieniais ir ypatingesnėmis progomis numatomos tiesioginės pamaldų transliacijos, skirtos tiems, kas dėl objektyvių priežasčių negali asmeniškai dalyvauti liturgijoje (primename, kad niekas niekada neatstos betarpiško dalyvavimo liturgijoje, todėl visus galinčius labai kviečiame ir raginame dalyvauti!).

Sausio 26 d., trečiadienį, MALDOS UŽ TAIKĄ diena

Kauno arkikatedroje bazilikoje  malda su arkivyskupu už taiką ir jaunimo ugdytojus
17.30 val. Švenčiausiojo Sakramento adoracija ir palaiminimas. 18 val. šv. Mišios

Sausio 30 d., sekmadienį,

Kauno arkikatedroje bazilikoje  II  + Delfi.lt. DELFI TV
12 val.  šv. Mišios

16 val. šv. Mišios iš Atsinaujinimo dienos (tik „Gyvųjų akmenų“ bendruomenės YouTube kanalu)

Leidžiamės į misiją, leidžiamės į pokalbį. Popiežius Pranciškus kviečia mus kreiptis į Šventąją Dvasią, kad Ji dovanotų mums įžvalgą ir išmintį, ką turėtume daryti, tai yra pasikalbėti tarpusavyje, šeimose, parapijose, bendruomenėse, organizacijose, darbovietėse, vyskupijose, visoje Bažnyčioje pasaulyje apie Viešpaties valią mūsų laikų žmonėms, Evangelijos džiaugsmo skelbimo būdus šiandienos pasauliui.

Arkivyskupo Kęstučio Kėvalo herbas
+ Kęstutis KĖVALAS