Šv. Mišių TRANSLIACIJOS
Paskelbta: 2020-11-26 19:22:23

Šv. Mišių šventimas su tikinčiaisiais yra atnaujintas visoje Lietuvoje ir vyksta laikantis saugumo reikalavimų. Kauno arkivyskupijos YouTube ir Facebook kanalais sekmadieniais ir ypatingesnėmis progomis numatomos tiesioginės pamaldų transliacijos, skirtos tiems, kas dėl objektyvių priežasčių negali asmeniškai dalyvauti liturgijoje (primename, kad niekas niekada neatstos betarpiško dalyvavimo liturgijoje, todėl visus galinčius labai kviečiame ir raginame dalyvauti!).

Sausio 28 d., penktadienį,

Šiluvos bazilikoje
17.15  val. Rožinio malda. 18 val. šv. Mišios II + Šiluvos šventovės FB

Sausio 30 d., sekmadienį,

Kauno arkikatedroje bazilikoje  II  + Delfi.lt. DELFI TV
12 val.  šv. Mišios

16 val. šv. Mišios iš Atsinaujinimo dienos (tik „Gyvųjų akmenų“ bendruomenės YouTube kanalu)

Vasario 2 d., trečiadienį, Kristaus Paaukojimas (Grabnyčios) ir Dievui pašvęstojo gyvenimo diena

Kauno arkikatedroje bazilikoje
17 val. Akatistas. 18 val. iškilminga Eucharistija

Leidžiamės į misiją, leidžiamės į pokalbį. Popiežius Pranciškus kviečia mus kreiptis į Šventąją Dvasią, kad Ji dovanotų mums įžvalgą ir išmintį, ką turėtume daryti, tai yra pasikalbėti tarpusavyje, šeimose, parapijose, bendruomenėse, organizacijose, darbovietėse, vyskupijose, visoje Bažnyčioje pasaulyje apie Viešpaties valią mūsų laikų žmonėms, Evangelijos džiaugsmo skelbimo būdus šiandienos pasauliui.

Arkivyskupo Kęstučio Kėvalo herbas
+ Kęstutis KĖVALAS