Kauno arkivyskupas Kęstutis Kėvalas maldoje už Lietuvą ir Ukrainą Romoje (2022 11 19–20)
Paskelbta: 2022-11-20 22:27:31

Nuotrauka – vaticannews.va/lt

Lapkričio 19–20 d. Romoje paminėtos Lietuvos ir Šventojo Sosto diplomatinių santykių 100-osios metinės, melstasi už Lietuvą ir Ukrainą. Paminėjime dalyvavo Kauno arkivyskupas metropolitas Kęstutis Kėvalas.

Šia proga šeštadienio, lapkričio 19 d., popietę Popiežiškojoje Švč. Mergelės Marijos didžiojoje bazilikoje aukotos šv. Mišios, kurioms vadovavo arkivyskupas Paulas R. Gallagheris, Šventojo Sosto sekretorius santykiams su valstybėmis ir tarptautinėmis organizacijomis, ir  arkivyskupas Kęstutis Kėvalas. Arkivyskupas Paulas R. Gallagheris meldė Mariją, Salus populi romani, laiminti Lietuvą, kartu prisiminė karą Ukrainoje ir pavedė Ukrainos taiką Marijos Taikos Karalienės užtarimui.

Sekmadienį arkivyskupas Kęstutis Kėvalas taip pat vadovavo Kristaus Visatos Valdovo ir kartu ir Vilniaus Aušros Vartų Gailestingumo Motinos iškilmės šv. Mišioms, meldėsi prie šv. Juozapato Kuncevičiaus ir šv. Jono Pauliaus II kapų Šv. Petro bazilikoje.

Išsamų pranešimą kviečiame skaityti vaticannews.va/lt  

 

Kauno arkivyskupijos Informacijos tarnyba

Ganytojo žodis

Yra gražiai sakoma – kuo tamsesnė naktis, tuo ryškiau spindi žvaigždės. Iš tiesų, šiemet ryškiau pamatėme daugelį svarbių dalykų. Pirmiausia, kad gyvenime esama sričių, kuriose negali būti jokių kompromisų. Nors Vakaruose teisingai pabrėžiame bendro sutarimo ir bendruomeniškumo svarbą, vis dėlto įsitikinome, kad ne visuomet toks sutarimas įmanomas. O kartais, ginant tiesą, tenka atiduoti ir patį brangiausią turtą – gyvybę.

Arkivyskupo Kęstučio Kėvalo herbas
+ Kęstutis KĖVALAS

Liturginis kalendorius

Pamaldos

Kauno arkivyskupijos II sinodas

Šiluva

Parama

Svečių namai

Šv. Kazimiero knygynas Kaune