Kaune prasideda Suaugusiųjų katechumenato programa
Paskelbta: 2024-09-09 15:46:27

Kaune prasideda Suaugusiųjų katechumenato programa, skirta pasiruošti Krikšto, Sutvirtinimo ir Pirmosios Komunijos sakramentams bei pagilinti tikėjimo pagrindus.

Susitikimai vyksta antradieniais 19 val. senamiestyje, Papilio g. 5. Pirmasis susitikimas įvyko rugsėjo 10 d.

Dėl galimybės dalyvauti –  teirautis Suaugusiųjų katechezės tarnyboje,  Rūta, tel. +370 650 100 76

P. S. Kaip mus surasti?

Pastatas (Papilio g. 5) yra Kauno arkivyskupijos kurijos vidiniame kieme – įeiti galima iš dviejų pusių: 1) pro Papilio g. vartus prie Šv Jurgio bažnyčios; 2) pro vartus į kurijos kiemelį iš Rotušės a. prie kunigų seminarijos bažnyčios.   Įėjus į Papilio g. 5 pastatą iš Rotušės a. I aukšte tiesiai yra stiklinės durys į vidinį kiemą, kuriame dešinėje pusėje yra durys į kitą pastatą  – jo III aukšte yra mūsų salė.

BROLIAI SESERYS, šiandien mūsų užduotis – nenusiminti, save dovanoti kitiems meilės būdu ir šitaip mūsų krašte įtvirtinti vienybę, solidarumą per save leidžiant Dievo Dvasiai įeiti į pasaulį, būti Jos kanalu. Dievas ieško tokių liudytojų, kurie gyventų tiesa ir dvasia ir Jo artumą dovanotų pasauliui.
Tegu ŠVENTOJI DVASIA kreipia, džiugina ir drąsina mūsų širdis skelbti Gerąją Naujieną.