Ieškome naujo Kauno arkivyskupijos Šeimos centro vadovo
Paskelbta: 2024-10-18 18:16:51

Kauno arkivyskupijos kurija kviečia prie Šeimos centro kolektyvo prisijungti motyvuotą profesionalą užimant Šeimos centro vadovo poziciją.

Tai dinamiška ir kūrybiška darbo pozicija, kurioje pagrindinis dėmesys skiriamas:
• šeimų sielovadai;
• sužadėtinių rengimui;
• gyvybės kultūros sklaidai.

Iš būsimo vadovo tikimės:
• vadovauti Šeimos centro veiklai, nustatant strateginius tikslus ir užtikrinant jų įgyvendinimą;
• koordinuoti ir prižiūrėti centro programas, skirtas šeimų stiprinimui ir paramai;
• bendradarbiauti su dvasininkais, savanoriais ir kitomis organizacijomis šeimos gerovės klausimais;
• atstovauti centrui viešuose renginiuose ir bendrauti su žiniasklaida;
• užtikrinti efektyvų centro išteklių valdymą ir finansinį stabilumą;
• rengti ir įgyvendinti naujus projektus, atitinkančius bendruomenės poreikius;
• būti įgijus aukštąjį universitetinį išsilavinimą, pageidautina teologijos, socialinio darbo, šeimotyros, psichologijos ar vadybos srityje;
• turėti ne mažiau kaip 2 metų darbo ar savanorystės patirties šeimų ugdymo ar pagalbos šeimoms srityje;
• išpažinti katalikų tikėjimą ir išmanyti Bažnyčios mokymą;
• turėti puikius organizacinius, planavimo ir komandinio darbo įgūdžius;
• gebėti sklandžiai ir argumentuotai dėstyti mintis žodžiu ir raštu, mokėti valdyti, kaupti, sisteminti, apibendrinti informaciją, dirbti komandoje;
• gebėti savarankiškai priimti sprendimus ir spręsti problemas;
• mokėti dirbti kompiuteriu MS Office programiniu paketu;
• turėti puikias lietuvių kalbos žinias ir raštvedybos įgūdžius. Užsienio kalbų mokėjimas būtų privalumas.

Būsimam vadovui siūlome:
• įdomų, dinamišką, prasmingą ir kūrybiškumą skatinantį darbą;
• draugišką darbo aplinką ir galimybes asmeniniam bei profesiniam tobulėjimui;
• darbą visu etatu;
• galimybę tobulėti profesionaliai ir dvasiškai;
• galimybę dalyvauti formuojant šeimos politiką ir veiklas;
• atlyginimą nuo 1200 Eur  („į rankas“) (konkretus darbo užmokestis aptariamas su kandidatu, atsižvelgiant į jo patirtį bei gebėjimus).

Susidomėjai? Susisiekime!

Susidomėjusius kandidatus prašome siųsti savo CV ir motyvacinį laišką el. paštu pastoracija@kaunoarkivyskupija.lt iki 2024 lapkričio 5 d. Laiško temoje nurodykite „Paraiška – KAŠC vadovas“.

Apie organizaciją

Kauno arkivyskupijos Šeimos centras (KAŠC) yra svarbi Bažnyčios struktūros dalis, siekianti stiprinti šeimas, padedanti vykdyti šeimų sielovadą, rengti sužadėtinius, ugdyti ir palaikyti šeimas bei skleisti gyvybės kultūrą, teikti pagalbą ir ugdyti krikščioniškas vertybes bendruomenėje.

BROLIAI SESERYS, šiandien mūsų užduotis – nenusiminti, save dovanoti kitiems meilės būdu ir šitaip mūsų krašte įtvirtinti vienybę, solidarumą per save leidžiant Dievo Dvasiai įeiti į pasaulį, būti Jos kanalu. Dievas ieško tokių liudytojų, kurie gyventų tiesa ir dvasia ir Jo artumą dovanotų pasauliui.
Tegu ŠVENTOJI DVASIA kreipia, džiugina ir drąsina mūsų širdis skelbti Gerąją Naujieną.